בחברת אביב-שגב אנו מתמקדים בניהול תיקי השקעות ופועלים ללא ניגוד עניינים ותוך התמקדות בטובת הלקוח ותיק ההשקעות שלו. החברה היא חברה עצמאית ובלתי תלויה, בעלת רישיון מאת הרשות לניירות ערך בישראל למתן שירותי ניהול וייעוץ בהשקעות.

ניהול תיקי ההשקעות אצלנו הינו מקצועי, קפדני ודינמי, כאשר כל תיק השקעות מנוהל ומלווה באופן אישי על ידי מנהל ההשקעות הראשי שלנו על בסיס יומיומי.

ניהול תיק ההשקעות מתבצע באמצעות הבנק בו מנוהל חשבון הלקוח ועל פי בחירתו. הלקוח נותן ייפוי כח המאפשר לחברה לפעול בחשבון ההשקעות שלו בהתאם למסגרת ולמדיניות שנקבעת מולו. הלקוח יכול לראות בכל רגע נתון את מצב תיק ההשקעות שלו באמצעות קישור לחשבונו באינטרנט. חשוב לציין, כי לחברה אין זכות משיכה של כספים מחשבון הלקוח למעט דמי הניהול בהתאם להסכם שנקבע עם הלקוח.

הגודל המינימאלי לניהול תיק השקעות בחברה הוא 750,000 ₪. בין לקוחות החברה נימנות חברות ואנשים פרטיים.

השירות שמקבלים לקוחות החברה מזכיר במאפייניו שירות של "family office" שכן החברה נותנת ללקוחותיה מטריית שירותים רחבה לרבות: סיוע בפיקוח וניהול חשבונותיהם בבנקים, בקרה, ניהול מו"מ מול הבנקים ועוד.

הצוות המייסד של החברה נמנים: דנה אביב ואבי שגב.

אבי שגב

אבי שגב, בעלים של החברה ומנהל ההשקעות הראשי בחברה. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון. הוא בעל ניסיון של כשלושים שנה בשוק ההון ובבנקאות ומילא שורה של תפקידים מקצועיים בתחום שוק ההון, מכשירים פיננסים, התמחות בשוק אגרות החוב הן בארץ והן בחו"ל ושווקי מניות מרכזיים בעולם ובארה"ב בפרט. כמו כן, הוא בעל ניסיון רב שנצבר "בשטח" בייעוץ וניהול השקעות.

 

דנה אביב

דנה אביב ממייסדי החברה. בעלת תואר ראשון במשפטים ורישיון עריכת-דין משנת 1999. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ו- B.A כללי במדעי הרוח. מילאה שורה של תפקידים שונים בחברת "אביב ושות', חברה קבלנית לעבודות בניין" ובהם ריכוז וניהול פעילות הנדל"ן המניב של החברה באנגליה ופעילה בשוק ההון בעיקר בחו"ל ובהשקעות מזה מספר שנים.

 

אבי ודנה: "הקמנו את אביב-שגב כי חשבנו שאפשר לעבוד גם אחרת וכי שיטת העבודה שבה בחרנו תאפשר ללקוחות למקסם את הרווחים בתיקי ההשקעות שלהם. אנחנו סבורים כי בניהול השקעות יש לעבוד באופן ממוקד, חכם ולהיות כל העת עם היד על הדופק".

ה"אני מאמין" שלנו בחברה הוא ניהול תיק ההשקעות של הלקוח במקצועיות,
נאמנות וזהירות בכל תנאי שוק!

מי אנחנו