בחברת אביב-שגב אנו מתמקדים בניהול תיקי השקעות ופועלים ללא ניגוד עניינים ותוך התמקדות בטובת הלקוח ותיק ההשקעות שלו. החברה היא חברה עצמאית ובלתי תלויה, בעלת רישיון מאת הרשות לניירות ערך בישראל למתן שירותי ניהול וייעוץ בהשקעות.

ניהול תיקי ההשקעות אצלנו הינו מקצועי, קפדני ודינמי, כאשר כל תיק השקעות מנוהל ומלווה באופן אישי על ידי מנהל ההשקעות הראשי שלנו על בסיס יומיומי.

ניהול תיק ההשקעות מתבצע באמצעות הבנק בו מנוהל חשבון הלקוח ועל פי בחירתו. הלקוח נותן ייפוי כח המאפשר לחברה לפעול בחשבון ההשקעות שלו בהתאם למסגרת ולמדיניות שנקבעת מולו. הלקוח יכול לראות בכל רגע נתון את מצב תיק ההשקעות שלו באמצעות קישור לחשבונו באינטרנט. חשוב לציין, כי לחברה אין זכות משיכה של כספים מחשבון הלקוח למעט דמי הניהול בהתאם להסכם שנקבע עם הלקוח.

הגודל המינימאלי לניהול תיק השקעות בחברה הוא 750,000 ₪. בין לקוחות החברה נימנות חברות ואנשים פרטיים.

השירות שמקבלים לקוחות החברה מזכיר במאפייניו שירות של "family office" שכן החברה נותנת ללקוחותיה מטריית שירותים רחבה לרבות: סיוע בפיקוח וניהול חשבונותיהם בבנקים, בקרה, ניהול מו"מ מול הבנקים ועוד.

"הקמנו את אביב-שגב כי חשבנו שאפשר לעבוד גם אחרת וכי שיטת העבודה שבה בחרנו תאפשר ללקוחות למקסם את הרווחים בתיקי ההשקעות שלהם. אנחנו סבורים כי בניהול השקעות יש לעבוד באופן ממוקד, חכם ולהיות כל העת עם היד על הדופק".

ה"אני מאמין" שלנו בחברה הוא ניהול תיק ההשקעות של הלקוח במקצועיות, נאמנות וזהירות בכל תנאי שוק!

צוות אביב שגב

אבי שגב

אבי שגב

מייסד ומנכ"ל

מנהל ההשקעות ראשי בחברה. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעל ניסיון של כשלושים שנה בשוק ההון ובבנקאות ומילא שורה של תפקידים מקצועיים בתחום שוק ההון, מכשירים פיננסים, התמחות בשוק אגרות החוב הן בארץ והן בחו"ל ושווקי מניות מרכזיים בעולם ובארה"ב בפרט.

דנה אביב

דנה אביב

מייסדת ושותפה

בעלת תואר ראשון במשפטים ורישיון עריכת-דין משנת 1999. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ו- B.A כללי במדעי הרוח. מילאה שורה של תפקידים שונים בקבוצת "אביב ושות'. פעילה בשוק ההון ובהשקעות למעלה מעשור וייסדה את אביב-שגב ב 2012 יחד עם אבי שגב.

עו"ד משה היבל

עו"ד משה היבל

שותף ויועץ עסקי

תואר ראשון במשפטים, תואר שני במשפטים ותואר שני בנדל"ן. ניסיון רחב בניהול עסקי.

עוזי קוגמן

עוזי קוגמן

שותף ויועץ אסטרטגי

סא"ל במילואים.
תואר ראשון במנהל עסקים, תואר שני במימון פיננסי.
ניסיון רחב בייעוץ אסטרטגי וכלי ניהול.

נתנאל מועלם

נתנאל מועלם

מנהל השקעות

בעל ניסיון של 10 שנים בשוק ההון. תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות במימון. לימודי הערכת שווי חברות לפי מודל DCF ולימודי ניתוח טכני.
מנהל תיקים מורשה מטעם הרשות לניירות ערך. בנקאי לשעבר בבנק לאומי.

אליהו שטרית

אליהו שטרית

מנהל השקעות

בעל ניסיון של כ 35 שנה בבנק לאומי ו 5 שנים בחברת אביב שגב, לימודי תואר ראשון באוניברסיטה העברית בירושלים, עם תחום התמחות בשוק האג"ח והמניות בישראל.
מנהל השקעות מורשה מטעם הרשות לניירות ערך.

מי אנחנו